معرفی وبلاگ
مقام معظم رهبري: بخش مهمی از جهاد اقتصادی مسئله‏ ى تولید ملی است که اگر ملت با همت، عزم و آگاهی و با همراهی و برنامه ریزی درست مسئولان بتواند مشکل تولید داخلی را حل کند بدون تردید بر چالشهایی که دشمن ایجاد می کند غلبه خواهد کرد. با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، این وبلاگ به طور تخصصی به موارد مربوط به شعار امسال؛ تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی واخبار مربوط وموارد مرتبط می پردازد. ب
صفحه ها
دسته
تبلاگهاي توليد ملي
دوستان حامي توليد ملي
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 69874
تعداد نوشته ها : 204
تعداد نظرات : 11

 حمايت از توليد ملي

وبلاگ تولید ملی-همایش اقتصاد مقاومتی

تولید ملی

Rss
طراح قالب
سید جعفر فاطمی نوش آبادی

ا برگزاري مسابقه نقاشي در غرفه توليد ملي ا

مدير اجرايي غرفه توليد ملي بيستمين نمايشگاه بين المللي قران با اشاره به برگزاري مسابقه نقاشي ويژه كودكان در اين غرفه از برگزاري نشست هاي دوستانه خبر داد.

 

سيده زهرا احمدي با اشاره به اين مطلب كه غرفه توليدملي در دو بخش بصري و مفهومي در بيستمين نمايشگاه بين المللي قرآن فعاليت دارد، به خبرنگار شبستان گفت: برگزاري ويژه برنامه هايي چون مسابقات شعر، نقاشي و انشاء براي كودكان در غرفه توليد ملي برنامه ريزي شده است.

وي ادامه داد: كودكان قبل از نقاشي در فضاي غرفه با تعدادي از محصولات داخلي، و مفهوم توليد ملي آشنا شده و سپس تصاويري را نقاشي مي كنند.

احمدي با تاكيد بر اينكه فضاي غرفه به تصاويري از مفاهيم توليد ملي و سخنان مقام معظم رهبري در اين باره مزين شده افزود: از پوسترهاي فرمايشات رهبري سوال طراحي شده و بازديدكنندگان با ارايه پاسخ مي توانند در اين مسابقه شركت كنند.

مدير اجرايي غرفه توليد ملي بيستمين نمايشگاه بين المللي قرآن كريم اظهار داشت: برگزاري نشست هاي دوستانه با حضور ميهمانان و اقتصاددانان ها از ديگر برنامه هاي غرفه توليد ملي نمايشگاه بين المللي قرآن كريم است.

احمدي با توصيف اينكه توليد داخلي و اتكايي مسلمانان به خود از مضامين قرآن كريم است افزود: بازديدكنندگان مي توانند در طول ايام برپايي نمايشگاه از مشاوره هاي دوستانه در زمينه اشتغال زايي بهره مند شوند.

X